All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Sukces Klasyka na egzaminach zewnętrznych

 

14 czerwca poznaliśmy wyniki egzaminów zewnętrznych. Po raz ostatni egzamin napisali gimnazjaliści, zaś ósmoklasiści mierzyli się ze swoim egzaminem po raz pierwszy. Z radością informujemy, że nasza szkoła osiągnęła sukces, gdyż uczniowie zdali egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty na bardzo wysokim poziomie.

Egzamin ósmoklasisty składał się z trzech części: język polski, matematyka i język obcy. Wynik naszej szkoły przekracza o ponad dwadzieścia punktów procentowych wynik ogólnopolski. Szkoła Podstawowa im. Ks. St. Konarskiego okazała się także bezkonkurencyjna wśród wszystkich szkół skierniewickich, zajmując 1. miejsce.

O podobnym sukcesie mogą mówić nasi gimnazjaliści. Ze wszystkich części: język polski, historia i wos, matematyka, przedmioty przyrodnicze i język obcy nie tylko znacznie przekroczyli średnią ogólnopolską, ale też najlepiej wypadli w mieście Skierniewice.

Gratulujemy naszym absolwentom i życzymy dostania się do wymarzonego Liceum.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu